-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Un nou pachet de emoticons a fost adaugat...

In jos

Un nou pachet de emoticons a fost adaugat... Empty Un nou pachet de emoticons a fost adaugat...

Mesaj  Bogo Vin Apr 11, 2008 12:11 pm

Salutare tuturor!

Stiu ca nu am mai intrat nici unul din admini pe forum de ceva vreme, dar dupa cum se va vedea am avut si motive! Eu si Mumu am lucrat in ultima saptamana ca niste robotei sa finalizam un pachet de emoticons inceput in luna februarie de catre mine. Am avut succes!

arghh biggrin biglaugh chatterbox confused cool cry cute daydreaming dull eek elvis embarrassed eer frown geek goofy huh idea jiggy jimlad laugh mask nah no notworthy policeman radar Randy-git realmad rolleyes shocked skeptical sleep smile spinny swoon twitcy tongue unsure vertical-spin wacko wideeyed wink wub wubclub yes

Speram sa va placa sa le folositi, la fel de mult cum ne-am placut sa le facem! wink

In cazul in care nu stiti cum sa introduceti in mesajele voastre:

In dreapta casutei in care scrieti mesajul (atat ca raspuns pe forum cat si in mesajele private) aveti o casuta cu emoticons. Ceea ce vedeti in mod standard sunt cele care au fost instalate la inceput. Ca sa va puteti folosi si de cele instalate acum, dati click pe "Mai multe smilies-uri" si selectati "Wacky". Acum ar trebui sa le vedeti si pe cele noi. Ca sa reveniti la cele standard, selectati din acelasi meniu, "General".

In momentul de fata mai lucram la inca 3 pachete de acest fel, speram sa va placa si celelalte!

Postare cat mai placuta!

Echipa de Administrare
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum