-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parerile voastre conteaza!

4 participan?i

In jos

Ce parere aveti despre forum? Credeti ca-si avea rostul?

Parerile voastre conteaza! Vote_lcap265%Parerile voastre conteaza! Vote_rcap2 65% 
[ 13 ]
Parerile voastre conteaza! Vote_lcap230%Parerile voastre conteaza! Vote_rcap2 30% 
[ 6 ]
Parerile voastre conteaza! Vote_lcap25%Parerile voastre conteaza! Vote_rcap2 5% 
[ 1 ]
Parerile voastre conteaza! Vote_lcap20%Parerile voastre conteaza! Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Parerile voastre conteaza! Vote_lcap20%Parerile voastre conteaza! Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 20
 
 

Parerile voastre conteaza! Empty Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Bogo Dum Iun 24, 2007 12:21 am

Ce parere aveti despre un forum care sa ofere posibilitatea de comunicare cu toti voluntarii ARAS Piatra Neamt intr-un mod original si placut?
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Vizitato Mar Dec 18, 2007 4:47 pm

pai...o parere buna ..ata timp cat voluntarii si intra pe forumul respectiv:P
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Bogo Mar Dec 18, 2007 5:23 pm

Si cum propui sa faci ca voluntarii sa intre pe forum? Question
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Vizitato Mier Dec 19, 2007 4:06 pm

nu stiu ce propunere are deea, dar metoda ta super agasanta si cicalitoare se pare ca a dat roade.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Vizitato Mier Dec 19, 2007 7:45 pm

pai daca ai sa continui sa i cicalesti pe toti de 10 ori p zi fii sigur ca vei avea succes si vor intra voluntarii pe forum
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  paul Mier Dec 19, 2007 7:49 pm

sau vei sughita timp de vrea 10 zile si nu vei sti de ce....
paul
paul
Voluntar
Voluntar

masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 42
Localitate : piatra neamt
Citatul preferat : what goes around comes around
Ocupatie/Profesie Actuala : u`re boss
Data de inscriere : 03/12/2007

http://www.arasnet.ro

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Bogo Mier Dec 19, 2007 9:07 pm

bianca a scris:nu stiu ce propunere are deea, dar metoda ta super agasanta si cicalitoare se pare ca a dat roade.

macar asa daca nu cu vorba... Twisted Evil
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Mumu Dum Mar 16, 2008 4:28 pm

Nu cred ca e vorba despre cine cum cand intra, ci despre faptul ca ideea in sine implica ceva nou in piatra neamt, si probabil la nivel de moldova, la nivel de tara am aflat ca mai sunt forumuri pe tematica asta.

Bafta!

PS: I'm nea marin... Razz
Mumu
Mumu
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Localitate : Atlanta, US
Ocupatie/Profesie Actuala : Software Developer
Data de inscriere : 16/03/2008

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Cum sa faci sa intre voluntarii pe forum?

Mesaj  Lizarazu Mier Noi 26, 2008 10:31 am

Sunt in ARAS de ceva timp, si totusi eu nu stiam de forum. De ce? Nu stiu sa raspund la asta. Am aflat dintr-o alta discutie. Problema este ca nimeni nu stie de acest forum. Daca dai search pe google "forum ARAS" apar foarte multe prostii. Daca dai search "forum ARAS bogo" apare fix prima optiune. Bun, acum eu stiam ca Bogo e cel care are forumul, dar altii sigur nu vor cauta acest lucru. Inca ceva, stiu ca este doar acum, dar la majoritatea lucrurilor mi se spune ca nu am acces. Inteleg ca acest forum nu a mai fost olosit de ceva timp, dar hai sa vede.m ce iese. Ok, Bogo? Very Happy
Lizarazu
Lizarazu

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Localitate : Piatra Neamt
Citatul preferat : pure is impure and impure becomes pure, good is evil and evil is good. to live is to die and to die
Ocupatie/Profesie Actuala : eleva
Data de inscriere : 26/11/2008

http://neko09.wordpress.com/

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Bogo Vin Noi 28, 2008 2:10 pm

Daca ai vreo idee mai concreta, te rugam sa o imparti cu restul lumii swoon

Motivul pentru care nu ai access la unele subiecte este pentru ca nu mi-a confirmat nimeni cum ca esti sau nu voluntar in cadrul ARAS. Pana cand nu voi fi anuntat ca user-ul X este sau nu voluntar ARAS, nu voi putea sa-ti adaug username-ul in grupul voluntarilor. Sper sa intelegi, atat tu cat si restul...

Intradevar, forumul nu a mai fost folosit de mai bine de 5 luni. La un moment dat chiar avusesem o discutie telefonica cu unul din membrii departamentului de hosting al providerului actual legat de inactivitatea de pe forum. Imi daduse termen pana la 31 decembrie 2008 sa remediez situatia, asta daca nu doream ca forumul sa fie sters de pe host-ul actual...sper ca doar numarul mare de useri inregistrati de luni (24.11.2008) pana astazi, sa fie intr-adevar useri si nu doar boti de spam.

Faptul ca incerci un seaarch pe google si-ti da numai tampenii ca rezultate (am incercat si eu search-ul) este ca forumul (referindu-ma aici la nivel general), nu a avut activitate. Daca se va atinge acel nivel in care intr-adevar sa fie folosit cu regularitate, atunci se va observa o referinta mai buna in motoarele de cautare in care este la momentul actual inregistrat forumul (google, altavista, yahoo, etc). Daca este sa cauti "forum aras bogo" pe google, ai sa gasesti rezultate mai exacte decat "forum aras" din doua motive: 1. Bogo nu este un cuvant/nume care-l gasesti la tot pasul si foarte putine persoane au nickname/numele asta si pentru ca bogo este foarte rar asociat ca acronim la o anumita denumire (spre deosebire de ARAS - care la nivel mondial, poate inseamna cam orice.). In schimb daca folosesti "forum asociatia romana antisida" ca string de cautare pe google (de exemplu) primul link va fi cel spre portalul acestui forum. Totul depinde ce si cum cauti... radar...just remember: "google is the man's best friend!" wink

PS: Imi pare rau sa aud ca totusi esti in ARAS si nu ai auzit de forum eek . As dori sa stiu si eu de ce, raspuns pe care doresc sa-l stiu din partea conducerii actuale sau din partea coordonatorului de voluntari actual. dull
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Parerile voastre conteaza! Empty Re: Parerile voastre conteaza!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum