-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

nu se permite accesul altor membri? sau ma insel?

2 participan?i

In jos

nu se permite accesul altor membri? sau ma insel? Empty Re: nu se permite accesul altor membri? sau ma insel?

Mesaj  Vero Vin Mar 28, 2008 9:45 am

salut! eu sunt Vero...din cate vad eu aici sunt doar cei de la aras? Very Happy

am usoara senzatie ca nu prea li se permite accesul celorlalti din alte ONG-uri...sau poate ma insel
Smile
scz ca am postat aici dar mi-e un pic strain forumul si pana o sa ma obisnuiesc cu grafica lui va mai dura putin asa ca rog adiminiul daca am postat aiurea sa imi mute articolul Smile




o zi buna la toti Smile

Vero

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localitate : Galati
Citatul preferat : Provocarile fac viata mai frumoasa :X
Ocupatie/Profesie Actuala : eleva
Data de inscriere : 27/03/2008

Sus In jos

nu se permite accesul altor membri? sau ma insel? Empty Re: nu se permite accesul altor membri? sau ma insel?

Mesaj  Bogo Vin Mar 28, 2008 11:37 am

Ba se permite vero accesul si altor membri! ar fi culmea sa incepem sa triem membri doar pentru simplul fapt ca nu sunt din aras! asta ar fi discriminare (intr-o forma sau alta) + de ce i-am facut reclama?! sa nu activez conturile altora? Smile) hai ca asta ar fi culmea! oricum. bine ca ai intrebat, ca sa fie lumea lamurita!

ideea anuntului de pe pagina de inregistrare face referire la activarea ce-i drept a unor optiuni voluntarilor aras, si in special angajatilor aras (optiuni de moderare a discutiilor si/sau optiuni de banare a utilizatorilor in anumite conditii).

now...lamurita? Smile

AVIZ TUTUROR!!

DACA MAI AVETI INTREBARI, NU EZITATI SA FOLOSITI FORMULARUL DE RECLAMATII SAU SUGESTII! RASPUNSURILE VOASTRE VOR FI POSTATE PE FORUM IN CADRUL PAGINII FAQ!

VA MULTUMESC!
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum