-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

masti

In jos

masti Empty masti

Mesaj  Bianca Lun Mar 24, 2008 7:54 pm

sper ca de data asta am postat unde trebuie, altfel iar ma ia de urechi intr-un mod nu tocmai gentil domnul bogo...ma rodea o curiozitate aseara.de fapt, imi puneam in intrebare retorica.in mod cert, destui dintre noi cunosc persoane seropozitive sau macar au auzit despre unele dintre ele.dar oare cat din comportamentul lor lasa sa vedem ceea ce traiesc cu adevarat?ori se ascund in spatele unor masti?cei mai multi trec de la etapa :viata mea s-a sfarsit la faza : totul e un nou inceput.dar in inima lor ce procese au loc?cat din ceea ce traiesc launtric lasa sa iasa la iveala in mediul exterior?ii vedem zambitori si sunt persoane foarte sociale de cele mai multe ori, dar oare nu se simt singuri?unele din trairile lor emotionale nu pot fi intelese de noi, cei care nu avem sau nu stim ca avem virusul in organism.putem sa le fim prieteni adevarati in proportie de 100%?


Ultima editare efectuata de catre Bogo in Lun Mar 24, 2008 9:44 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiectul a fost mutat pentru ca este pe tematica hiv/sida :))
Bianca
Bianca
Voluntar
Voluntar

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 33
Localitate : Piatra-Neamt
Citatul preferat : Daca numai pasarile si ingerii au aripi, de ce indragostitii pot zbura?
Ocupatie/Profesie Actuala : eleva
Data de inscriere : 06/03/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum