-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Calitate prezuri no name?!?

2 participan?i

In jos

Calitate prezuri no name?!? Empty intrebare intrebatoare

Mesaj  mihai dragomir Vin Mar 07, 2008 3:37 am

mno....cum e 3 dimineatza si ma plicti...ma gandeam sa va intreb cate ceva...ma refer aici la angajatii aras din toate filialele:
..so...beneficiarele noastre ,de pe csw,se plang ...dar rau de tot...de calitatea prezervativelor "no name" pe care le distribuim..cica s-ar rupe numai sa te uiti la ele, dar sa le mai si folosesti. e drept ca o perioada am dat love plus...dar sa fie atat de fitzoase fetele noastre?
..restul lumii le primesc...chiar daca unii ne-au intrebat daca sunt ceaiuri Laughing (beneficiarii RR) , si chiar daca raspunsul nostru se pare ca a dezamagit dupa ce au primit si instructiuni de folosire..le-au luat multumiti.
in speranta ca am postat unde trebuie...sunt varza.. murata.. cu blogurile astea...sau forumuri...sau.. ce sunt, astept un raspuns de la voi si va doresc somn usor in continuare.

Mihai Dragomir,
ARAS Cluj

mihai dragomir
Angajat ARAS
Angajat ARAS

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 41
Localitate : cluj napoca
Ocupatie/Profesie Actuala : medic
Data de inscriere : 14/02/2008

Sus In jos

Calitate prezuri no name?!? Empty Re: Calitate prezuri no name?!?

Mesaj  Bogo Vin Mar 07, 2008 9:20 am

Neata mihai!

Noi nu am avut cazuri de genul asta cu fetele noastre, culmea tocmai dintr-astea ne cer. am avut o perioada cand am dat si noi love plus si sportex, dar ziceau ca se rup (love-urile). Cred ca e vorba de fitze aici Very Happy...

Numai bine si succese in continuare...

PS: Ai postat unde trebuie... Smile
PS2: PUNE MANA SI DORMI...auzi la el...la 3 dimineata posteaza pe forum...de plictiseala inca...

Cazacu Bogdan,
ARAS Neamt
Bogo
Bogo
Master Admin
Master Admin

masculin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localitate : Piatra Neamt/Bucuresti
Ocupatie/Profesie Actuala : Administrator Forum/Liber Profesionist
Data de inscriere : 23/06/2007

http://www.cazacubogdan.blogspot.com

Sus In jos

Calitate prezuri no name?!? Empty Re: Calitate prezuri no name?!?

Mesaj  mihai dragomir Vin Mar 07, 2008 4:54 pm

mno...deci au ale noastre pretentii exagerate Smile ...merci de raspuns..le punem noi cu botul pe labe.
alte filiale, impresii ceva?
mai spune-mi te rog , voi cum abordati populatia de etnie rroma?...la noi nu prea merge decat ademeniti cu pachete si cand vine vorba de prezervative multa lume paraseste grupul de discutie.mare parte dintre acestia habar nu au ce e ala prezervativ...e greu de lucrat in asemenea conditii.cand oprim masina ne asalteaza cu copii, catzel, purcel s.a.m.d cu vesnica intrebare "ce ne dati?"...cand ne apucam sa le zicem de prezervative si ITS-uri se topesc...noroc cu shmecherashii din comunitate care ne mai asculta si alte cateva persoane care stiu ca la final primesc si altceva decat prezervative.cand se pune problema unei discutii interactive...no way...si barbatii mutzesc.
la voi cum e?

Mihai,
ARAS Cluj

mihai dragomir
Angajat ARAS
Angajat ARAS

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 41
Localitate : cluj napoca
Ocupatie/Profesie Actuala : medic
Data de inscriere : 14/02/2008

Sus In jos

Calitate prezuri no name?!? Empty Re: Calitate prezuri no name?!?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum