-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vrem sa intre Cata mai des!

In jos

Vrem sa intre Cata mai des! Empty Vrem sa intre Cata mai des!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 04, 2008 3:04 pm

Eu ma declar totalmente dezamagita de prezenta aproape nula a lui Cata pe forum.Draga Cata, esti invitat sa ni te alaturi ceva mai des in aceasta locatie virtuala.Cu toata politetea din lume si cu un zambet mare de mironosita si ingeras pe fata, lansez invitatia de a comunica si prin metoda asta...nu de alta, dar sunt unele topicuri la care si tu ai un cuvant de spus si tare mult am vrea sa il aflam.in speranta ca protestul meu va fi remarcat, astept sa ne intalnim pe forum
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Vrem sa intre Cata mai des! Empty Re: Vrem sa intre Cata mai des!

Mesaj  Vizitato Mar Mar 04, 2008 3:53 pm

si hai sa fim sinceri nu doar cata ca asta e valabil si pt simona dina si restul care asteapta rugati dar la urma urmei nu i poate obliga nimeni..fiecare face ce vrea si decizia de a intra sau nu pe forum le apartine in totalitate
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Vrem sa intre Cata mai des! Empty Re: Vrem sa intre Cata mai des!

Mesaj  Bianca Vin Mar 07, 2008 10:23 am

noi spunem sa apara, noi ne auzim...fratilor...numai prezenta noastra e prin zona....e forumul asociatiei...mai intrati si voi.vi se pare firesc sa va bata obrazul in mod mai mult sau mai putin direct voluntarii?
Bianca
Bianca
Voluntar
Voluntar

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 33
Localitate : Piatra-Neamt
Citatul preferat : Daca numai pasarile si ingerii au aripi, de ce indragostitii pot zbura?
Ocupatie/Profesie Actuala : eleva
Data de inscriere : 06/03/2008

Sus In jos

Vrem sa intre Cata mai des! Empty Re: Vrem sa intre Cata mai des!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum