-=[ Forumul Asociatiei Romane Anti-SIDA ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cutiile pt donatii

In jos

Cutiile pt donatii Empty Cutiile pt donatii

Mesaj  Vizitato Mier Feb 27, 2008 10:16 pm

fratilor, acum ceva vreme am stat o zi intreaga sa discutam despre cutiile pentru colectare de fonduri.vine postul Pastelui, lumea e putin mai darnica.nu ar fi cazul sa ne mobilizam si sa ne apucam de ele?vine Pastele si daca se strang niste banuti, am putea lua ceva frumos pt copilutzii beneficiari, sa simta si ei ca vine iepurasul putin mai bogat decat de obicei.sau macar sa punem odata mana sa ne apucam sa le facem...trebuiau incepute pana pe 15 februarie...sa va amintesc ca intram in martie?
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cutiile pt donatii Empty Re: Cutiile pt donatii

Mesaj  Vizitato Mier Feb 27, 2008 11:33 pm

eu nu am mai indraznit sa aduc subiectul in discutie ca luam bataie si de la bogo si de la cata dar acum ca l ai adus u am o scuza..asa e se apropie si nu o sa mai avem timp si ar trebui sa ne mobilizam in cel mai scurt timp cu putinta...la sedinta o sa atingem si punctul asta pt ca e cv urgent care ne preseaza
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cutiile pt donatii Empty Re: Cutiile pt donatii

Mesaj  Bianca Joi Mar 06, 2008 8:21 pm

so...nu indrazneste nimeni inafara celor care suntem voluntari sa zica ceva despre cutii?am stat atat sa ne gandim la forme, locatii si minuni pt ca sa nu avem rezultate?macar investitia initiala tot se poate scoate in perioada asta.si..revin...se apropie Pastele...poate vine si de la noi Iepurasul la beneficiarii mititei...si ei sunt ai nostri
Bianca
Bianca
Voluntar
Voluntar

feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 33
Localitate : Piatra-Neamt
Citatul preferat : Daca numai pasarile si ingerii au aripi, de ce indragostitii pot zbura?
Ocupatie/Profesie Actuala : eleva
Data de inscriere : 06/03/2008

Sus In jos

Cutiile pt donatii Empty Re: Cutiile pt donatii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum